Kurumsal

Hakkımızda

2015 Yılında kurulan Şahin Makina yüksek teknoloji ürünü CNC, Lazer ve Universal parkuru ile uzman kadrosu ile hizmet vermektedir alanında teçrübeli uzman kodrosu ile kalite anlayışıyla müşterilerinden gelen üretim taleplerini seri, hassas ve ekonomik olarak üretmeyi ilke edinmiştir.

3500 m2 alanda ile faliyetlerini sürdürmekte olan Şahin Makina gelişen ve globalleşen dünyada rakiplerine fark atarak kalıcı olmayı, sektörde dinamik güçlerden biri olarak devamlı kalmayı ilke edinmiştir.

Bunun içindirki teknolojiye yatırım yapmakta, dünya ile entegrasyonunu sağlamaya yönelik çalışmalarda bulunmakta, çalışanlarını uzmanlık alanları ile ilgili eğitim ve konferanslara göndererek bilgi, beceri ve deneyimlerini arttırmaktadır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara ekonomik ve yüksek verimlilikte uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider pozisyona geçmek, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer oluşturarak, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir partnerden daha fazlasını vaat eden, saygın ve lider firma olmaktır.

Bizi arayın yada Fiyatlandırma için teklif alın.